SDH Jirkov
Registrace startovního pořadí na soutěž
Jirkovská proudnice

4.září Jizerka pokračovala v Jirkově, zde se závodilo opět na stoupající dráze s převýšením cca 1m. Problémy s časomírou pro několik mužstev znamenalo repete útoku, a tak se soutěž nečekaně prodloužila. Shodou okolností byla některá družstva pozvána na noční soutěž do Telče, a proto byly nuceny odjet už v průběhu soutěže. Tímto bych ráda omluvila družstva, jichž se to týká: Jinolice, Vitiněves, Velichovky, Bříšťany a Bašnice. Nicméně mužské kategorii, tvořené 23 družstvy, zde nepochybně udali krok muži z Tatobit svým časem 18:06s.

Foto

Foto

Na stříbrné pozici se umístili muži z Velichovek (18:47s).

Foto

A 13 bodů za třetí místo si připočte tým z Jinolic (18:50s).

Foto

Startovní listina kategorie žen čítala 14 družstev, z nichž nejlepší byla Vitiněves - 17:85s (PP 17:85s).

Foto

Foto

Bříšťany předvedly útok za 19:14s, a umístily se tak na druhé příčce.

Foto

A s minimální časovou ztrátou na Bříšťany se na bednu dostal ještě Benešov u Semil (19:25s).

Foto

Foto

Foto

Na závěr bych upozornila na zrušení soutěže v Raspenavě – organizátoři kvůli záplavovým důvodům soutěž zrušili. Můžeme se tedy těšit na poslední letošní trojici soutěží: Ploukonice (nástřikové terče), Huť a Frýdlant (nástřikové terče).

10-pozv-pozvankajirkov2010.pdf

Rezervované startovní pořadí je pouze předběžné, pořadatel si vyhrazuje právo provést změnu ve startovní listině.