Datum: |
Název soutěže: |
Místo: |
---|---|---|
12.květen 2018 | Krásnoveský pohár - od 14:00 | Krásna Ves, fotbalové hřiště |
19.květen 2018 | Memoriál Josefa Ryse | Kosmonosy, požární hřiště |
20.květen 2018 | Sychrovský pohár | Radimovice, sportovní areál |
26.květen 2018 | Mříčenský pohár - od 14:00 | Mříčná, fotbalové hřiště |
27.květen 2018 | Memoriál Pavla Bartoníčka | Libuň, fotbalové hřiště |
9.červen 2018 | Káčovský pohár | Sychrov, hřiště pod vrchem Káčov |
17.červen 2018 | Hamrovský pohár - od 14:00 | Velké Hamry, Fotbalové hřiště |
18.srpen 2018 | Pohár sklářské hutě | Huť, hasičský areál |
19.srpen 2018 | Pohár Drábských světniček | Dneboh, víceúčelový areál uprostřed obce |
9.září 2018 | Jirkovská proudnice | Jirkov, hriště za požární zbrojnicí |
15.září 2018 | Borovický pohár | Borovice, fotbalové hřiště |
16.září 2018 | Košťálovský pohár | Košťálov - hasičský areál vedle potoka |
22.září 2018 | Benešovský pohár | Benešov u Semil, sportovní areál u Jizery |
Krá | Kos | Rad | Mří | Lib | Syc | Vel | Huť | Dne | Jir | Bor | Koš | Ben | Celkem | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Obrubce | 15 | 12 | 10 | 14 | 11 | 13 | 11 | 14 | 11 | 6 | 2 | 0 | 15 | 134 |
2. | Kosmonosy | 4 | 15 | 0 | 9 | 5 | 6 | 9 | 15 | 15 | 14 | 15 | 7 | 14 | 128 |
3. | JIRKOV | 11 | 8 | 0 | 12 | 12 | 10 | 12 | 12 | 9 | 11 | 8 | 10 | 11 | 126 |
4. | Tatobity | 13 | 14 | 11 | 0 | 7 | 14 | 4 | 10 | 5 | 13 | 13 | 13 | 0 | 117 |
4. | Pšánky A | 14 | 10 | 12 | 3 | 13 | 11 | 6 | 11 | 13 | 0 | 0 | 15 | 9 | 117 |
6. | SDH DNEBOH | 0 | 11 | 14 | 0 | 15 | 12 | 15 | 7 | 0 | 10 | 0 | 14 | 2 | 100 |
7. | SDH Malá Skála | 10 | 9 | 1 | 8 | 0 | 8 | 2 | 2 | 7 | 9 | 14 | 11 | 12 | 93 |
8. | Zlatá Olešnice | 0 | 13 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 3 | 14 | 15 | 10 | 9 | 0 | 88 |
9. | Jílové | 2 | 2 | 4 | 14 | 9 | 0 | 13 | 10 | 8 | 0 | 0 | 13 | 75 | |
10. | Sychrov | 0 | 3 | 0 | 11 | 0 | 4 | 10 | 0 | 2 | 12 | 11 | 0 | 8 | 61 |
10. | Dobšín - Kamenice | 8 | 6 | 9 | 6 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 12 | 4 | 0 | 61 |
12. | PODŮLŠÍ - BÉČKO | 0 | 4 | 8 | 0 | 6 | 1 | 13 | 5 | 3 | 1 | 3 | 12 | 4 | 60 |
13. | Olešnice | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 | 3 | 7 | 8 | 0 | 0 | 9 | 6 | 10 | 54 |
14. | Velké Hamry | 9 | 5 | 5 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 6 | 0 | 3 | 52 |
15. | Košťálov | 0 | 1 | 0 | 7 | 10 | 5 | 0 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 47 |
16. | Veselá | 0 | 0 | 7 | 13 | 3 | 0 | 4 | 0 | 7 | 5 | 39 | |||
17. | Krásná Ves | 0 | 0 | 6 | 10 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 36 | |
18. | Bezděkov pod Třemšínem | 15 | 15 | 30 | |||||||||||
19. | Břehy | 2 | 1 | 0 | 4 | 8 | 5 | 20 | |||||||
20. | Dubenec | 12 | 6 | 18 | |||||||||||
20. | Mříčná | 2 | 0 | 8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 18 | ||||||
22. | Renmotor Jinolice | 0 | 13 | 13 | |||||||||||
23. | Zahorčice | 12 | 12 | ||||||||||||
24. | Karlinky | 6 | 0 | 0 | 4 | 10 | |||||||||
25. | Hradčany | 4 | 4 | 8 | |||||||||||
25. | Lučany nad Nisou | 0 | 4 | 3 | 1 | 8 | |||||||||
27. | Bechov | 7 | 7 | ||||||||||||
28. | Benešov u Semil | 0 | 0 | 5 | 5 | ||||||||||
29. | Jirkov B | 2 | 0 | 2 | |||||||||||
30. | Myštěves | 0 | 0 | ||||||||||||
30. | Žehrov | 0 | 0 | ||||||||||||
30. | Roprachtice | 0 | 0 | ||||||||||||
30. | Příchovice | 0 | 0 | 0 | |||||||||||
30. | Těpeře | 0 | 0 | 0 |
Krá | Kos | Rad | Mří | Lib | Syc | Vel | Huť | Dne | Jir | Bor | Koš | Ben | Celkem | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košťálov | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 6 | 9 | 2 | 10 | 6 | 10 | 103 | |
2. | Katusice | 4 | 9 | 0 | 9 | 5 | 6 | 10 | 9 | 10 | 9 | 6 | 10 | 9 | 96 |
3. | Libuň | 9 | 4 | 7 | 1 | 8 | 7 | 9 | 10 | 8 | 7 | 9 | 3 | 7 | 89 |
4. | Malá Skála Béčko | 7 | 1 | 5 | 6 | 9 | 9 | 5 | 8 | 7 | 4 | 4 | 4 | 4 | 73 |
5. | Jeřmanice | 8 | 7 | 6 | 2 | 6 | 3 | 8 | 1 | 0 | 10 | 5 | 7 | 5 | 68 |
6. | Sychrov | 6 | 8 | 9 | 7 | 1 | 8 | 7 | 4 | 1 | 1 | 7 | 8 | 0 | 67 |
7. | Bratříkov | 5 | 5 | 8 | 8 | 7 | 4 | 4 | 2 | 5 | 8 | 0 | 5 | 2 | 63 |
8. | Benešov u Semil | 3 | 6 | 2 | 5 | 3 | 5 | 6 | 7 | 2 | 0 | 8 | 9 | 0 | 56 |
9. | Kosmonosy | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | 5 | 0 | 3 | 27 | |||
9. | Sychrov B | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 | 27 |
11. | Dlouhá Ves | 8 | 8 | ||||||||||||
12. | Borovice | 4 | 3 | 7 | |||||||||||
13. | Veselá | 0 | 6 | 6 | |||||||||||
13. | Mříčná | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | |||||||||
15. | Huť | 5 | 5 | ||||||||||||
16. | Ploukonice | 0 | 1 | 1 | |||||||||||
16. | Zlatá Olešnice | 0 | 0 | 1 | 1 | ||||||||||
18. | Haratice | 0 | 0 |
Krá | Kos | Rad | Mří | Lib | Syc | Vel | Huť | Dne | Jir | Bor | Koš | Ben | Celkem | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Břehy | X | 1 | ||||||||||||
Dobšín - Kamenice | X | X | 2 | |||||||||||
Hradčany | X | X | 2 | |||||||||||
JIRKOV | X | X | 2 | |||||||||||
Jílové | X | X | 2 | |||||||||||
Košťálov | X | 1 | ||||||||||||
Krásná Ves | X | 1 | ||||||||||||
Mříčná | X | 1 | ||||||||||||
Olešnice | X | 1 | ||||||||||||
PODŮLŠÍ - BÉČKO | X | X | X | 3 | ||||||||||
Pšánky A | X | X | 2 | |||||||||||
SDH DNEBOH | X | X | X | 3 | ||||||||||
SDH Malá Skála | X | 1 | ||||||||||||
Sychrov | X | X | 2 | |||||||||||
Tatobity | X | X | 2 | |||||||||||
Velké Hamry | X | X | 2 | |||||||||||
Zlatá Olešnice | X | 1 |
Krá | Kos | Rad | Mří | Lib | Syc | Vel | Huť | Dne | Jir | Bor | Koš | Ben | Celkem | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jeřmanice | X | 1 | ||||||||||||
Kosmonosy | X | 1 | ||||||||||||
Libuň | X | X | 2 | |||||||||||
Malá Skála Béčko | X | X | 2 | |||||||||||
Ploukonice | X | 1 | ||||||||||||
Sychrov | X | 1 |