SDH Jirkov
Registrace startovního pořadí na soutěž
Jirkovská proudnice

Další soutěž Jizerské ligy se konala v sobotu 3. 9. 2011 v Jirkově. Závodu o Jirkovskou proudnici se zúčastnilo celkem 24 týmů mužů a 13 družstev žen. Celý den bylo překrásné počasí a velké horko.

První místo v kategorii mužů a zároveň i držitel nového jirkovského rekordu trati se stalo družstvo Renmotor Jinolice s úžasným časem 17:81s a to i s menším „držkopádem“ jejich rozdělovače. Na místě druhém se, i přes malý prostřik pravého proudaře a úraz béčkaře, umístilo družstvo mužů z Podůlší B s časem 18:12s. A třetí místo s časem 18:89s získalo družstvo z Mladějova, kterým se útok také velice vydařil.

V kategorii žen získali zlatou medaili ženy ze Sychrova, které předvedli překrásný útok s časem 18:54s. Druhé místo si „sestříkly“ ženy z Benešova u Semil s časem 18:65s. A třetí místo si vybojovaly ženy z Malé Skály A, neboť po prvním nepodařeném startu jim z mašiny spadla savice a koš a přes to ukončily s obdivuhodným časem 19:37s. FOTOGRAFIE

10-pozv-JL-pozvanka-technickepodminky.pdf

Rezervované startovní pořadí je pouze předběžné, pořadatel si vyhrazuje právo provést změnu ve startovní listině.