SDH Raspenava
Registrace startovního pořadí na soutěž
Raspenava

V sobotu 10. 9. 2011 jsme po desáté viděli v Raspenavě, kde se konal sedmnáctý ročník Smědavského poháru Jizerské ligy. Přestože minulý ročník se neuskutečnil z důvodu oprav po povodních, tak zde bylo překrásné počasí a terén samozřejmě také. Závodu se zúčastnilo nejen 14 družstev žen a 20 družstev mužů, ale také 4 družstva hostů, kteří přijeli z Německa a Polska.

V kategorii mužů byl nejlepší útok družstva Libuně a zlatou medaili si zasloužili za čas 17:03s. Škoda prostřiku na pravém proudu, proto na druhém místě skončilo družstvo Mladějova s časem 17:21s. A třetí místo si prostříkali proudaři z Renmotoru Jinolice, kteří měli čas 17:34s.

Nejlepšího času v kategorii žen dosáhly ženy z Libuně, jejichž čas je 17:89s. Na druhém místě se kvůli prostřiku na levém proudu umístily ženy z Krásné Vsi s časem 18:04s. Třetí místo si vybojovaly ženy z Malé Skály B, neboť i přes menší „zásek“ na béčkach a později zjištěné zranění, dokončily s časem 18:27s.

Fotografie

11-pozv-smedavskypohar11.doc

Rezervované startovní pořadí je pouze předběžné, pořadatel si vyhrazuje právo provést změnu ve startovní listině.