SDH Mříčná
Registrace startovního pořadí na soutěž
Mříčná

Mříčenský pohár, již čtvrtý závod Jizerské ligy, se uskutečnil 28. května 2011. I přesto, že ráno nebylo tak příznivé počasí jako minulý týden, tak přijelo soutěžit 18 družstev mužů a 11 družstev žen.

V kategorii mužů se opět nejvíce dařilo družstvu Jinolic, neboť i přes problémy s časomírou, ukončili v krásném čase 17:30s. Druhé místo získal Dolní Přím s také pěkným časem 17:45s. Jako třetí skončili, naštěstí, Podůlší A, protože ještě než jim prasklo “céčko“ stihli ukončit útok v čase 17:84s.

V kategorii žen se dařilo Malé Skále B, protože s časem 18:12s získaly zlatou medaili. Ženy z Vitiněvse se také umístily, tentokrát na druhém místě s časem 18:42s. A bronzové zahájení soutěžení se podařilo ženám z Hutě, které zde běžely první útok v rámci Jizerské ligy a ukončily ho v čase 18:76s.

Fotografie

4-pozv-Pozvánka_soutěž11_2.pdf

Rezervované startovní pořadí je pouze předběžné, pořadatel si vyhrazuje právo provést změnu ve startovní listině.