SDH Radimovice
Registrace startovního pořadí na soutěž
Radimovice

Další závod Jizerské ligy se konal v neděli 28. 8. 2011 v Radimovicích, kde se počasí také celkem vydařilo. Soutěžit přijelo 27 družstev mužů a 13 družstev žen. V kategorii mužů opět nezklamali Jinolice, neboť se svým časem 16:81s se bezkonkurenčně umístili na první pozici a překonali rekord tratě. Na místě druhém skončili muži za Štrbice s krásným časem 17:49s. Bronzovou pozici obsadili muži ze Lhenice s časem 17:67s.

V kategorii žen získaly zlatou medaili ženy z Vitiněvse s výborně sestříknutým časem 17:18s i ty překonaly rekord tratě. Druhé místo si vybojovaly ženy z Jeřmanic s časem 18:63s. A jako třetí se umístily ženy z Libuně s časem 19:29s.

Po skončení soutěže následovala ještě ukázka požárního útoku menších dětí a po vyhlášení zde byla ještě možnost běžet místní „srandamač“, kterého se několik družstev zúčastnilo, měli za úkol běžet pouze ve čtyřčlenném složení a všichni si to tak řádně užili. FOTOGRAFIE

7-pozv-SP_2011_web.pdf

Rezervované startovní pořadí je pouze předběžné, pořadatel si vyhrazuje právo provést změnu ve startovní listině.